Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
67 156 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos
kilogramowy

zgadzam się jako Winnicki wymiatał to jest moja ulubiona rola Pana Janusza zaraz po roli Janka czy właściciela sklepu w co mi zrobisz jak mnie złapiesz, jako Kostrzewa też fajny. Ale dla mnie to i tak będzie zawsze Jankiem czy Winnickim. A w igraszkach z diabłem wymiatał i te jego słynne ,, to nie możliwe przecież miałem 2 asy " a potem mówi ,, re re rekord".

kinomanka_13

Z Zagubiony diabeł! To było extra! A kierownik ..."po to jest szmata, żeby była brudna".... kocham tę scenę!

kilogramowy

ja też kocham tą scenę jak Gajos jest kierownikiem sklepu i te słynne ,, Panie Sławku" albo z tą ścierką.

kinomanka_13

"Do Bydgoszczy będę jeździł..."! Piękne to było!!!!

kilogramowy

Zapomniany, ale masz rację ;)

cissic

Pozdrawiam!

kinomanka_13

Żadna rola nie przebija Majora "Kąpielowego". A jeśli chcesz zobaczyć geniusz Gajosa w pigułce to wystarczy jedna kwestia z Mistrza i Małgorzaty do Dymnej na ławce: "Jednakowoż ładną mamy dziś pogodę, prawda?"

kumanKKS

Jestem przekonana ze gdyby mieszkał w USA stałby dzis w jednym rzedzie obok Al Pacino De Niro i wielu innych swietnych gwiazd
mamy swoich aktorow klasy A+ i on bez watpienia jest wsrod nich...

sola255

Dokładnie! Gajos, Cybulski, Fronczewski i wielu innych, zwłaszcza tych starej daty - gdyby urodzili się w stanach, dziś byliby legendami na całym świecie...

arek_krotoszyn

Porozmawialismy o aktorach , a aktorki? Aleksandra Śląska w Królowej Bonie? Ona nie grała Bony ona Bona była! Jedna z moich ulubionych aktorek polskich. A Liza w filmie Pasazerka. Ryszarda Hanin tez świetna aktorka mistrzyni drugiego planu.

sola255

Ślaska pamiętam jeszcze jak grała ss-manke w obozie koncentracyjnym - ale wyglądała genialnie w tym mundurze! Piękna kobieta to była! Poza tym jeszcze np Lucyna Winnicka w Pociągu...

arek_krotoszyn

Super zagrała Śląska tę Niemke!

Muzeelo

Wspaniała była... kultowa rola

arek_krotoszyn

I sama historia mega

kilogramowy

Robaczek wymiatał!

arek_krotoszyn

szczególnie wtedy jak zobaczył swoją żonę w łóżku z jakimś facetem, albo jak o luksusie gadał.

kinomanka_13

"Niech pan się nie ubiera... żona zaraz wróci..." - to się nazywa wyrozumiały mąż!

arek_krotoszyn

każdy facet jakby zobaczył własną żonę w łóżku z jakimś gachem to byłby wściekły a Winnicki taki spokojny.

kinomanka_13

ten jego luzik... piękne to było!

arek_krotoszyn

Dokładnie!

kilogramowy

Wiadomo!

Kruk_in_jungle

Tak jest!

kilogramowy

Bo to jest "Uczciwy głupek" (piłkarski poker)

kilogramowy

Mistrz i już w sumie legenda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones